रेडियाे मिसनकाे अध्यक्षमा सन्ताेष सिग्देल

* # समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन, नवलपुर ।
मिसन नेपाल सिन्धुपाल्चोकद्वारा सञ्चालित सामुदायिक रेडियो, रेडियो मिसनको अध्यक्षमा सन्तोष सिग्देल चयन हुनुभएको छ । संस्थाको चौथो साधारणसभा तथा प्रथम अधिवेशनबाट अध्यक्षमा सिग्देललाई चयन गरेको हो ।

अधिवेशनले सिग्देल सहित सात सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षमा लक्ष्मी अधिकारी थापा, सचिवमा किरण थापा, कोषाध्यक्षमा स्वीकृती सिग्देल रहनुभएको छ । यस्तै सदस्यहरुमा बिमला अधिकारी, सोभित अधिकारी र देवि बहादुर अधिकारी चयन हुनुभएको छ ।

रेडियोलाई थप उचाईमा पुराउन भुमिका खेल्ने नवनिर्वचित अध्यक्ष सिग्देललले बताउनुभएको छ । रेडियोले बिभिन्न सुचना शन्देस र जानकारी मार्फत नागरिकलाई सुसुचित गराउने प्रमुख भुमिका खेल्ने बताउँदै यसको लागी समन्वयकारी भुमिका निर्वाह गर्ने बताउनुभयो ।

रेडियो मिसन संघियता पछि प्रदेश सरकार मार्फत इजाजत प्राप्त गर्ने देशकै पहिलो सामुदायिक रेडियो हो ।

Leave a Reply