इन्द्रावती ९ मा साँङखोला डाँडा खेल मैदानको उद्घाटन

* # खेलकुद समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन ।
इन्द्रावती गाउँपालिका ९ मा नव निर्मित साङ्खोला डाँडा खेल मैदानको उद्घाटन गरिएको छ । ईन्द्रावती गाउँपालिका र गैरसरकारी संस्था जय नेपालको साझेदारीमा निर्माण भएको सेभेन ए साईड खेल मैदानको आज पालिका अध्यक्ष झम्क नेपालले उद्घाटन गर्नुभएको हो ।

खेलमैदानको उद्घाटन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी नेपालले समृद्ध इन्द्रावती बन्न एउटा पाटो खेल पनि भएकोले यस क्षेत्रलाई पनि पालिकाले प्राथमिकताका साथ अघि बढाइरहेको बताउनुभयो । यस्ता खेल मैदानले पालिकामा खेलाडीहरु उत्पादनमा सहयोग पुग्ने उहाँको भनाई थियो । साथै सहयोगी सँस्था प्रति पनि उहाँले आभार ब्यक्त गर्नुभएको गाउँपालिका अध्यक्षका स्वकीय सचिव सुनिल तामाङले जानकारी दिनुभयो । जय नेपाल सँस्था र गाउँपालिकाको ५० ५० प्रतिशत साझेदारी अन्तर्गत करिव १२ लाख खर्चमा खेलमैदान निर्माण भएको पनि तामाङले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा वडा नं –९ का वडा अध्यक्ष बाबुराम लामा, जय नेपाल संस्थाका संस्थापक सदस्य बासु नेउपाने, सहयोगी विदेशी पाहुनाहरु लगायत स्थानियहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply