श्री सिन्धु पुरानागाउँ माध्यमिक विद्यालयको विव्यस अध्यक्षमा राजेन्द्र रायमाझी

* # शिक्षा समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन, सिन्धुकोट ।
श्री सिन्धु पुरानागाउँ माध्यमिक विद्यालयको विव्यस अध्यक्षमा राजेन्द्र रायमाझी चयन हुनुभएको छ । बिद्यालय ब्यवस्थापन समिती पुनर्गठन मेलम्ची नगरपालिकाको नगर शिक्षा ऐन २०७४ को तेश्रो संसोधनको परिच्छेद ६ को दफा ३१ वमोजिम राजेन्द्र रायमाझी अध्यक्ष सहित चार जना सदस्यहरू सर्वसहमत चयन गरिएको हो । सदस्यहरुमा आस कुमार तामाङ, सोम ब. बोगटी, सावित्रा नेपाल र चमेली सार्की चयन हुनुभएको छ ।

साथै शिक्षक अभिभावक संघको संयोजक दिपक मिजार सहित ६ जना सदस्यहरु पनि सर्वसहमत चयन हुनुभएको छ । संघको सदस्यहरुमा सरला रोका, भरत राज खतिवडा, हिरा बहादुर तामाङ, राजु बयकोटी, सुनिल कुमार लामा र केशब रोका चयन हुनुभएको बिद्यालयले जनाएको छ । नगर शिक्षा समिती संयोजक सुनिल कुमार भण्डारी, वडा अध्यक्ष राजु रायमाझी लगायतको उपस्थितीमा बिद्यालयको ब्यवस्थापन समिती र शिक्षक अभिभावक संघको पुनर्गठन गरिएको हो ।

Leave a Reply