सहकारी तथा गरिबी सम्बन्धि ब्यबस्थापन सुचना प्रणाली सञ्चालन र प्रयोग सम्बन्धि ३ दिने तालिम सम्पन्न

* # पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन ।
सहकारी सँस्थाका ब्यबस्थापक तथा कर्मचारीहरुको लागि सहकारी तथा गरिबी सम्बन्धि ब्यबस्थापन सुचना प्रणाली (COPOMIS) सन्चालन र प्रयोग सम्बन्धि ३ दिने तालिम तथा प्रशिक्षण सम्पन्न भएको छ ।

मेलम्ची नगरपालिकाको आयोजनामा मेलम्चीमा अयोजित कार्यक्रमको समापन गर्नुहुँदै प्रमुख अतिथी मेलम्ची नगरपालिकाका उपप्रमुख उमा प्रधानले ३ दिनको तालिम उपलब्धिमुलक भएको बिश्वास ब्यक्त गर्नुभयो । प्रधानले धेरै जसोले समाजिक संजालमा आएका गलत सुचनाका कारण समस्या भएको भन्दै उहाँले सत्य तथ्य सुचना के हो त्यसमा ध्यान दिन आग्रह गर्नुभयो । उहाँले ३ दिन सम्म आफुले सिकेका ज्ञान आफ्नो सहकारिमा भरपुर प्रयोग गर्न आग्रह गर्नुभयो । उहाँले सहकारिलाई आवश्यक सहयोग नगरपालिकाले गर्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नुभयो ।

तालिममा सहकारिका पदाधिकारी ब्यबस्थापक र कर्मचारी सहित ३२ जनाको सहभागिता रहेको मेलम्ची नगरपालिकाका सहकारी शाखाका प्रमुख अनिल सिग्देलले जानकारी दिनुभयो । तालिम तथा प्रशिक्षण कार्यक्रमको सहजीकरण सहकारी अनुसन्धान तथा प्रशिकेन्द्रका सहकारी प्रशिक्षक नवीन मैनालीले गर्नुभएको थियो ।

तालिममा विशेष रुपमा कोपोमिससँग सम्बन्धि सफ्टयोर बारे प्रशिक्षण गराइएको मेलम्ची नगरपालिकाका सहकारी शाखाका कर्मचारी अस्मिता अर्यालले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply