फाइनल प्रबेशका लागी मेलम्चीद्धारा ह्योल्मो ११ लाई ९३ रनको लक्ष्य

* # खेलकुद समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन ।
खेलकुद बिकास समिति पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिकाको आयोजना र जिल्ला क्रीकेट संघ सिन्धुपाल्चोक र पाँचपोखरी क्रीकेट क्लबले प्रविधिक सहयोगमा काठमाडौँको मुलपानीमा चलिरहेको पाँचपोखरी टी–२० जिल्लास्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिताको छैटौँ संस्करणको फाइनल प्रबेशका लागी मेलम्चीले ह्योल्मो ११ लाई ९३ रनको लक्ष्य दिएको छ ।

टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको मेलम्चीले १८ ओभर ५ अल आउट हुँदै ९२ रनमा समेटियो । मेलम्चीका लागी सोनु देबकोटाले सर्बाधिक २९ रन बनाउनुभयो । देबकोटाले ३० बलमा ४ चोकाको मद्दतमा २९ रन कनाउनुभएको हो । त्यस्तै हरिकृष्ण दुलालले १२ र रेन्जिन लामाले १३ रन बाउनुबाहेका अन्य ब्याट्सम्यानले सम्झनलायक प्रदर्शन गर्न सकेन ।

अहिले ९३ रनको बिजयी लक्ष सहित ह्योल्मो ११ ले जवाफी ब्याटिङ गरिरहेको छ ।

Leave a Reply