इन्द्रावती बृहत् खानेपानी मार्फत यसैबर्ष ४४०० घरधुरीमा पानी पुर्याइने

* # पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

इन्द्रावती बृहत् खानेपानी मार्फत यसैबर्ष ४४०० घरधुरीमा पानी पुर्याइने भएकाे छ । इन्द्रावती गाउँपालिकाकाे आर्थिक बर्ष २०८०/०८१ सालकाे नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै गाउँपालिका प्रवक्ता शशिनाथ आचार्यले साे कुरा बताउनुभएकाे हाे ।

इन्द्रावती गाउँपालपकाकै गाैरवकाे रूपमा रहेकाे इन्द्रनवती बृहत् खानेपानी आयाेजनाकाे कामलाई तीब्रता दिई समयमै आयाजना पूरा गरि जनताकाे खानेपानीकाे आधारभुत माग र आवस्यकतालाई पूरा यसै आर्थिक बर्षमा गरिने नीति तथा कार्यक्रममा समावेश छ ।

१ घर एक धाराकाे अभियानलाई व्यवस्थित गरि करिव ४४०० घरधुरीमा धारा पुराइने आचार्यले बताउनुभयाे । सामुदायिक विद्यालय तथा सरकारी कार्यालयमा सुरक्षित र स्वच्छ पिउँने पानीकाे प्रवन्ध मिलाईने समेत नीति कार्यक्रममा समावेश छ ।

Leave a Reply