खुतुमेमा ल्होछार विषेश कार्यक्रम सम्पन्न

* # पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन, कुञ्चोक ।

इन्द्रावती ३ खुतुमेमा ल्होछार विषेश कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । वडा नम्बर ३ को खुतुमेमा तामाङ समुदायले मनाउने सोनाम ल्होछारको अवसरमा कार्यक्रम आयोजना गरिएको उत्थान केन्द्र नेपालले जनाएको छ ।

उत्थान केन्द्रले आयोजना गरेको कार्यक्रममा गाउँपालिकाका अध्यक्ष झम्कनाथ नेपाल प्रमुख अतिथि रहनुभएको थियो । कार्यक्रमको अवसरमा बोल्दै अध्यक्ष नेपालले नेपाल सबै जातजाति भाषा र धर्मका व्यक्तिहरूको साझा भएकाले चाडवाड पनि सबैले एक भएर मनाउनुपर्नेमा जोड दिनुभएको छ ।

पालिकामा रहेका सबै जातजाति भाषा र धर्मका व्यक्तिहरूको संस्कार र संस्कृति जोगाउन गाउँपालिकाले सक्दो सहयोग गर्ने बताउनुभएको छ । समृद्ध पालिका निर्माणको अभियानमा भौतिक विकास मात्र नभई सांस्कृतिक विकास पनि सँगसँगै लैजानुपर्ने बताउनुभएको छ ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष शोभना तामाङ, वडा नम्बर २ का वडा अध्यक्ष श्याम बहादुर गिरी, वडा नम्बर ३ का वडा अध्यक्ष भिमसेन थापा लगायत कार्यपालिकाका सदस्यहरुको पनि उपस्थिति रहेको उत्थान केन्द्र नेपालका अध्यक्ष सञ्जु माँया तामाङले जानकारी दिनुभयो । 

Leave a Reply