मेलम्ची नगरपालिकाद्धारा छिमेकी पालिका (हेलम्बु र पाँचपोखरी) लाई १०/१० लाख सहयोग हस्तान्तरण

* # पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

मेलम्ची नगरपालिकाले बाढी प्रभावित छिमेकी पालिका हेलम्बु र पाँचपोखरी थाङपाललाई रु १०/१० लाखका दरले सहयोग रकमको चेक हस्तान्तरण गरेको छ ।

मेलम्ची नगरपालिकाका प्रमुख आइतमान तामाङले भाद्र १९ गते कार्यपालिकाबाट घोषित सहयोग आज (मंगलबार) पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिकाका अध्यक्ष टासी लामालाई चेक हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । हेलम्बु गाउँपालिका अध्यक्ष निमा ग्याल्जेन शेर्पा भने व्यस्तता कारण अनुपस्थित रहेता पनि छिट्टै हस्तान्तरण गर्ने नगरप्रमुख तामाङले बताउनुभयो।

उपप्रमुख उमा प्रधान, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत निमेष मिश्र, वडाध्यक्षहरु चन्द्रबहादुर तामाङ, अमृत खनाल, राजु रायमाझी, गणेश बहादुर तामाङ र लेखा अधिकृत मुरारी पुडासैनी लगायतको उपस्थितिमा नगरपालिकाले बाढी पहिरोबाट क्षति भोगेका छिमेकी पालिकालाई राहत स्वरूप उक्त आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको हो ।

Leave a Reply