बिद्यार्थीलाई भाडा छुट दिन अनेरास्ववियुको ध्यानाकर्षण, माग सम्बोधन नभए आन्दोलनमा उत्रने चेतावनी

* # समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

सिन्धुपाल्चोक ।
सिन्धुपाल्चोकमा चल्ने सार्वजनिक यातायातको भाडामा विद्यार्थीहरूलाई ४५ प्रतिशत छुटको माग गर्दै अनेरास्ववियु सिन्धुपाल्चोकले ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । आइतबार पूर्व अरनी यातायात प्रा.लिका अध्यक्ष केदार क्षेत्रीलाई उहाँकै कार्यकक्षमा ध्यानाकर्षण सहितको ज्ञापन पत्र बुझाइएको हो ।

विद्यार्थी आन्दोलनको उपलब्धि स्वरूप राज्यद्वारा प्रदान गर्दै आएको सार्वजनिक यातायातको भाडामा विद्यार्थीहरूलाई ४५ प्रतिशत छुट हुनुपर्ने माग गर्दै ज्ञापन पत्र बुझाएको अनेरास्ववियु सिन्धुपाल्चोकका सह सचिव नवीन पाण्डेले बताउनुभयो ।

यसअघि सिन्धुपाल्चोक जिल्लाअन्तर्गत चल्ने यातायात सेवा समितिका बसहरूले त्यसलाई कार्यान्वयन नगरेकोमा मेलम्ची नगरपालिका र बाह्रबिसे नगरपालिका भएर चल्ने यातायात व्यवसायीहरूलाई सम्बन्धित यातायात प्रा.लिका काउन्टरमार्फत ध्यानाकर्षण गराएको सह सचिव नवीन पाण्डेले भन्नुभयो । यस विषयलाई तत्काल कार्यान्वयन नगरे अनेरास्ववियु कडा आन्दोलनमा उत्रने पाण्डेले बताउनुभयो ।

साथै पूर्व अरनिको यातायात प्रा.लिको अध्यक्ष केदार क्षेत्रीद्वारा यसलाई तत्काल पूर्ण रूपमा कार्यान्वयन गराउन सम्बन्धित काउन्टरहरूमा जानकारी गराउनुका साथै कार्यान्वयन हुनेमा प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभएको पाण्डेले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply