निर्वाचन क्षेत्र रणनीतिक सडक पुर्वमन्त्री तामाङद्वारा शिलान्यास

* # विविध समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

निर्वाचन क्षेत्र २ को रणनीतिक सडकको शिलान्यास भएको छ । देशभरका एक सय ६५ वटा निर्वाचन क्षेत्रमा बन्ने सडकमध्ये शनिवार तामाङले सिन्धुपाल्चोक निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को रणनीतिक सडकको पूर्व मन्त्री एवं सांसद शेर बहादुर तामाङले शिलान्यास गर्नुभएको हो।

भदौरे-सिन्धुधुसिनी-कटुन्जे-मेलम्ची-नवलपुर-चौतारा-नौबिसेसम्म २० करोड लगानीमा कालोपत्रे हुने सो सडकको निर्माण कार्य आजबाट सुरु भएको हो ।

कमल जित गणेश एण्ड गङ्गा आर ए जे भिले ठेक्का पाएको यो सडक असफाल्ट र डिबिएम प्रविधिको कालोपत्रे हुनेछन्। शिलान्यास कार्यक्रममा पूर्व मन्त्री तामाङ सहित मेलम्ची नगरपालिकाकी उपमेयर उमा प्रधान, निवर्तमान मेयर डम्बर अर्याल, विभिन्न वडाका वडाध्यक्ष विभिन्न राजनीतिक दलका नेता कार्यकर्ताहरुको उपस्थित रहेको थियो ।

Leave a Reply