व्यवस्थीत बजार बनाउने परीकल्पना सहीत मेलम्ची बजारको अनुगमन

* # जीवन शैली पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन


मेलम्ची बजारको आज अनुगमन गरीएको छ । अवैध रुपमा निर्माण गरेको संरचना, फुटपाथलाई व्यवस्थापन गरी बजारलाई व्यवस्थित र सुरक्षित गर्न नगर प्रमुख आईतमान तामाङको नेतृत्वमा निरीक्षण तथा अनुगमन गरीएको हो ।


उधोग वाणिज्य महासंघ मेलम्ची, बजार व्यवस्थापन समिती सहीतको उपस्थीतीमा प्रमुख तामाङले अनाधिकृत रुपमा बनाएको संरचना र फुट्पाथ हटाउन निर्देशन दिनुभएको छ । मेलम्ची बजारलाई शुन्दर बनाउन सबैले साथ दीनुपर्ने उहाँले बताउनुभयो ।

बजार अनुगमनमा नगर प्रमुख आइतमान तामाङ, उपप्रमुख उमा प्रधान, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अमृत धिताल, वडा नं ११ का वडाध्यक्ष चन्द्र बहादुर तामाङ, वडा नं ९ का वडाध्यक्ष किरण दीप खड्का, इलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीका प्रमुख उत्तम सिंह भण्डारी, सशस्त्र प्रहरी प्रमुख अरुण बस्नेत, उधोग वाणिज्य महासंघ मेलम्ची, बजार व्यवस्थापन समिती, राजस्व अधिकृत राजेन्द्र दुलाल, ईन्जिनियर जित बहादुर कार्की, भवन प्रविधिक सुरेश नेपाल लगायत स्थानीय सरोकार समितिको सहभागितामा मेलम्ची बजार निरीक्षण तथा अनुगमन गरेको मेलम्ची नगर प्रमुखको सचीवालयले जानकारी दीएको छ ।

Leave a Reply