संगठन सुदृढीकरणका लागि नेपाली कांग्रेसको आन्तरिक अभियान सुरु

* # राजनीति समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

नेपाली कांग्रेस केन्द्रिय परिपत्र बमोजिम नेपाली कांग्रेस सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कार्यसमिति द्वारा आयोजित नेपाली कांग्रेस विशेष आन्तरिक अभियान २०–३० श्रावण २०८० कार्यक्रम आज एक कार्यक्रमको आयोजना गरी सुरु भएको छ ।


जिल्ला कार्यसमितिद्वारा आयोजित कार्यक्रममा संगठनलाई कसरी सुदृढ र मजबुत बनाउन सकिन्छ भन्नेमा जिल्लाका विभिन्न तहमा रहेका नेताहरूले आ-आफ्नो धारणा राखेका थिए ।


नेपालि कांग्रेसले १४ औं अधिवेशन पछि भएको निर्वाचनमा अब्बल सावित गराउन आम नेता तथा कार्यकर्ताको भुमिकाको विषयमा पनि चर्चा भएको थियो । केन्द्रीय कमिटिको परीपत्र अनुरूप केन्द्रीय प्रतिनिधि तथा प्रदेश प्रतिनिधिहरूले साउन २० देखि ३० गतेसम्म तोकिएको क्षेत्र तथा प्रदेशमा रहेर सांगठनिक विवरण केन्द्रमा लैजाने जिल्ला सभापति जँग बहादुर लामाले बताउनुभयो।


सिन्धुपाल्चोकका लागि केन्द्रीय प्रतिनिधि तिर्थ पसखलालाई तोकिएको छ । उहांले समग्र जिल्लाको बस्तुस्थिति बुझि सुधारका उपाय सहितको रिपोर्ट केन्दमा लैजाने बताउनुभएको छ । साथै प्रदेश प्रतिनिधिहरूले पनि रिपोर्ट प्रदेश कार्समितिमा लैजाने छन् ।


कार्यक्रममा बागमति प्रदेशका सह–महामन्त्री हरीशरण श्रेष्ठ, उप सभापति हाउडे दोर्जे तामाङ, क्षेत्रीय सभापति आईतमान तामाङ लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply