चोरीको मोटरसाईकल सम्बन्धित धनीलाई फिर्ता

* # अपराध समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन


ईलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीले चोरीको मोटरसाईकल सम्बन्धित धनिलाई बुझाएको छ । बेवारीसे अवस्थामा फेला परेको मोटरसाईकल बुझाईएको ईलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक उत्तमसिंह भण्डारीले जानकारी दीनुभयो ।


२०७९ भदौ १७ गते पाँचपोखरी थाङ्पाल गाँउपालीका वडा नम्बर ६ को चिण्डेबाट हराएको मोटरसाईकल पाँचपोखरी थाङ्पाल गाँउपालीका वडा नम्बर १ बासखर्क स्थितमा बेवारीसे अवस्थामा फेला पारीएको हो ।


च्यासिस नं. ःम्द्दब्ज्ञज्ञऋथ्द्दीएव्टढछडठ, इन्जिन नं. नं.म्ज्थ्च्ऋव्ठघछठड भएको बागमती बागमती प्रदेश ०२–०२२ प ४३४४ नं. को १५० सि. सि. को कालो रातो पल्सर रङको पल्सर मोटरसाईकल फेला पारी आवश्यक कानुनी प्रक्रिया पुर्याई सम्बन्धित सवारी धनी पाँचपोखरी थाङ्पाल गाँउपालीका वडा नम्बर ६ बस्ने कमल खनाललाई बुझाईएको ईलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीले जनाएको छ ।

Leave a Reply