मेलम्चीमा ११४ औ महिला दिवसको अवसरमा अन्तरकृया कार्यक्रम सम्पन्न

* # पालीका खबर समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

मेलम्ची l

मेलम्ची नगरपालिकाको आयोजनामा ११४ औ महिला दिवसकाे अबसरमा अन्तर्राष्ट्रिय नारा ( “invest in women : Accelerate progress”) महिलामा लगानी,सभ्य र समुन्नत समाजकाे थालनी भन्ने मुल नाराका साथ अन्तरकृया कार्यक्रम मेलम्ची नगरपालिका उपप्रमुख उमा प्रधानको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएकाे छ ।

कार्यक्रममा बाेल्दै मेलम्ची नगरपालिका उपप्रमुख उमा प्रधानले हिंसा कसैले पनि नसहु र आफुले पनि कसैलाई हिसां नगराै सामान्य झै झगडाले घरपरिवार र समाजमा नै बिकृत ल्याउने हुदाँ समस्या परेपछि समाधान खाेज्न तर्फ पनि हामी लागाै,अधिकारका नाममा आफैले कसैलाई अन्याय त गरैका छैनाै सुरूमा आफैमा परिवर्तन गर्न सिकाै,सत्यमाथि लड्ने प्रेरणा महिलाहरूलाई सधैं मिलाेस भन्दै महिला दिवसकाे सबैमा शुभकामना व्यक्त गर्नुभयकाे छ ।

कार्यक्रमकाे सहजिकरण जिल्ला न्यायधिबक्ता श्रीराम ढकाल,मानव बेचविखन न्युनिकरण अभियान्ता चरिमाया तामाङ, महिला आत्म निरभर्ता केन्द्रका अध्यक्ष सञ्चमाया तामाङले गर्नुभएकाे महिला बालबालिका तथा समावेशी करण शाखाका प्रमुख राजेन्द्र दुलाले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply