लैङिगक हिंसा विरुद्धको अभियान अन्तर्गत अन्तर मावि स्तरीय हाजिरीजवाफ प्रतियोगीता सम्पन्न

* # समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक स्वास्थ्य

facebook sharing button

सुनकोशी गाउँपालिकाको आयोजनामा लैङिगक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान को अवसरमा सुनकोशी गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक विद्यालयहरु बिच अन्तर माध्यमिक विद्यालय स्तरीय हाजिरीजवाफ सम्पन्न भएको छ । प्रतियोगीतामा सुनकोशी गाउँपालिका भित्रका सबै सामुदायिक विद्यालयहरुको सहभागीता रहेको थियो । प्रतियोगीतामा जाल्पा मावि कोठे प्रथम,वाघभैरव मावि ठोकर्पा दोस्रो, महेन्द्रदोय मावि तृतिय र गणेश मावि चौथो भएको थियो ।

विजयी विद्यार्थी तथा विद्यालयहरुलाई सुनकोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष टपिन्द्रप्रसाद तिमिल्सिना,उपाध्यक्ष कान्छी लामा,प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत मोहनकुमार श्रेष्ठ र प्रशासन शाखा प्रमुख युगबहादुर खडकाले प्रमाण–पत्र र पुरस्कार प्रदान गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply