नेकपा (एकीकृत समाजवादी ) सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कमिटी अध्यक्षमा विनाेद खनाल

* # राजनीति शिक्षा समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

चाैतारा ।

नेकपा (एकीकृत समाजवादी ) सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कमिटी अध्यक्षमा विनाेद खनाल चाैतारा । नेकपा (एकीकृत समाजवादी ) सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कमिटी अध्यक्षमा विनाेद खनाल चयन हुनुभएकाे छ । शनिवार भएकाे जिल्ला कमिटिकाे बैठकले जिल्ला कमिटि पुनर्गठन गर्दै अध्यक्षमा विनाेद खनाल लाई चयन गरेकाे छ ।

उपाध्यक्षमा अनिता लामा, सचिव कुमारराज घतानी, उपसचिव तथा १ नं क्षेत्रीय कमिटी संयाेजक नरेन्द्र खड्का, उपसचिव तथा प्रचार विभाग प्रमुख ईश्वरी प्रसाद अधिकारी चयन हुनुभएकाे छ । त्यस्तै २ नं क्षेत्रीय संयाेजक रामलाल विक(सुदीप ), २ (ख) संयाेजक कामी सुनार, २ (क) संयाेजक रामप्रसाद चाैलागाई, १ (क) संयाेजक मेहरमान विक, १(ख) संयाेजक यज्ञराज न्याैपानेलाई जिम्मेवारीमा पदस्थापन गरिएकाे निवर्तमान जिल्ला अध्यक्ष नवराज पाैडेलले जानकारी दिनुभयाे ।

पार्टी उपमहासचिव तथा वागमती प्रदेश ईञ्चार्ज गंगालाल तुलाधरकाे प्रमुख आतिथ्यतामा बैठक सम्पन्न भएकाे हाे । बैठकमा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का जिल्ला इन्चार्ज भगवती नेपाल र सह इन्चार्ज समेतकाे उपस्थिति रहेकाे थियाे ।

Leave a Reply