कृषि विकास शाखा मेलम्चीद्वारा तालामाराङका किसानहरुलाई कृषि सामाग्री बितरण 

* # समाचार समाज सिन्धुपाल्चोक

रेडियो मिसन, मेलम्ची । 
मेलम्ची नगरपालिका कृषि विकास शाखा द्वारा मेलम्ची नगरपालिका ६ तालामाराङका किसानहरुका लागी कृषि सामाग्री बितरण गरेको छ । प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना पाकेट विकास (मकै पकेट नयाँ) कार्यक्रम अन्तर्गत ५०% अनुदानमा ४२ वटा मिनिटिलर र कर्नसेलर आज बुधवार नगर प्रमुख आइतमान तामाङको प्रमुख आतिथ्यतामा बितरण गरिएको हो । 

तेर्से सामुदायिक कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडको आयोजनामा आर्थिक वर्ष २०७९/०८० विनियोजित अनुदानको कृषि सामग्री वितरण गरिएको कृषि शाखा प्रमुख अमरनाथ आचार्यले जानकारी दिनुभयो । 

कार्यक्रममा नगर उपप्रमुख उमा प्रधान, वडा नं ६ का वडाध्यक्ष प्रेम बहादुर तमाङ, कार्यपालिका सदस्य, वडा सदस्य लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । शाखाले यसअघि पनि नगरका बिभिन्न वडाका किसानहरुलाई कृषि सामाग्रीहरु बितरण गरेको छ । 

Leave a Reply